درباره بیمه سامان

Saman Insurer

شركت بيمه سامان در اسفندماه سال 1383 به منظور انجام انواع معاملات مربوط به امور بيمه‌هاي بازرگاني در رشته بيمه‌هاي اشياء، مسئوليت و اشخاص با سرمايه 200 ميليارد ريالي منقسم به 200 ميليون سهم با ارزش اسمي يك هزار ريالي مجوز فعاليت خود را از بيمه مركزي گرفت و به عنوان ششمين عضو گروه مالي سامان در اداره ثبت شركت‌ها به شماره 241059 به ثبت رسيد.

بانك سامان، شركت سرمايه‌گذاري بانك سامان، شركت ايران و غرب، شركت سرمايه‌گذاري مس سرچشمه، صندوق بازنشستگي شركت ملي صنايع مس ايران و مؤسسه صندوق حمايت و بازنشستگي كاركنان فولاد به همراه جمعي از اشخاص حقيقي و حقوقي با سوابق طولاني در صنعت بيمه، صنايع مالي و توليدي اعضاي هيأت مؤسس شركت بيمه سامان را تشكيل مي‌دهند.

تركيب سهامداران شركت بيمه سامان با داشتن 1500 سهامدار شامل 42 درصد اشخاص حقوقي و 58 درصد اشخاص حقيقي است.

Saman Insurer

بنيانگذاران و مديران اين شرکت سالهاست که از دست‌اندرکاران با تجربه صنعت بيمه مي‌باشند که با يک چنين متاع ارزشمندي قدم در اين راه گذاشته‌اند و امروزه تجربه آنان در سايه بيمه سامان تبلور يافته است.

اعضاي هيأت مديره به‌منظور جلب رضايت مشتريان و ارائه سرويس مطلوب به بيمه‌گذاران در انتخاب مديران مياني و ديگر پرسنل بيمه سامان اقدام به جذب نيروهايي متخصص و مجرب در امور بيمه‌اي با هدف مشترك ايجاد تحول كيفي در صنعت بيمه نمودند. اين نيروها بر اين باورند كه با استفاده از آخرين دانشها و ابزارهاي حرفه‌اي و اعتقاد بر اصل مشتري مداري تمامي نيازهاي بيمه‌اي مشتريان را شناسايي كرده و بهترين خدمات را به مشتريان خود ارائه نمايد.

Saman Insurer

با به‌کارگيري مجموعه عوامل فوق مرحله‌اي جديد در ارائه خدمات به مشتريان را در صنعت بيمه آغاز نموده‌ايم. اين تنها يک ادعا نيست بلکه يک تعهد اخلاقي است که با ياري خداوند، حمايت بيمه‌شدگان و تلاش ما، قطعاً تحقق‌پذير خواهد بود.

نمونه عملکرد و سوابق کاری بیمه سامان:

شرکت بیمه سامان از ابتدای تأسیس تاکنون توانسته خدمات خود را به شرکت ها و کارخانجات حقوقی مختلف ارائه نماید که در زیر نام برخی از بیمه گذاران حقوقی که تاکنون اقدام به خرید بیمه نامه در هریک از رشته های بیمه ای از بیمه سامان نموده اند، آمده است:

+  بانک سامان
+  شرکت هواپیمایی ماهان
+  شرکت آب منطقه ای استان تهران
+  شرکت پتروشیمی اراک
+  شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران
+  شرکت توسعه پستهای فشار قوی پارسیان
+  شرکت تولید و توزیع فرآورده های لبنی کاله
+  شرکت اتصالات اینترنشنال
+  شرکت برق منطقه ای استان خوزستان
+  شرکت برق منطقه ای استان خراسان شمالی

Saman Insurance
+  شرکت برق منطقه ای استان هرمزگان
+  شرکت آب منطقه ای استان یزد
+  شرکت شیشه همدان
+  شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو دیزل (گواه)
+  شرکت ایران و غرب
+  شرکت آفومار
+  شرکت واگن سازی تهران
+  شرکت برق صنعت ایستا
+  شرکت تولیدی و صنعتی پلاستیران
+  شرکت سرمایه گذاری مس سرچشمه
+  شرکت ریسندگی و بافندگی یزدباف
+  شرکت صنایع پمپ سازی ایران (پمپیران)
+  شرکت سرمایه گذاری بانک سامان
+  شرکت پرداخت الکترونیک سامان
+  شرکت پدم
+  شرکت صرافی سامان
+  شرکت صنایع خودروسازی مدیران
+  شرکت کیش ویر
    و ....

امیدواریم در آینده ای نزدیک شما را نیز به لیست فوق بیافزاییم...

مدیریت سایت