بیمه سامان - معرفی بانک آینده

Ayandeh Bank Logo

بانک آینده

بانک آینده به استناد مصوبه یک‌هزار و یکصد و سی و هفتمین جلسه شورای پول و اعتبار، از ادغام بانک تات، ‌مؤسسه اعتباری صالحین و ‌مؤسسه اعتباری آتی، با سرمايه‌ اولیه هشت هزار میلیارد ریال؛ در تیرماه سال 1391 تشکیل شد. متعاقباً، بانک آینده، بر اساس مجوزهای صادره از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار؛ تحت شماره 442325 و شناسه ملی 10320894878، در تاریخ 1392/05/16 به ثبت رسید. بانک آینده از مجموعه‌ی بیش از هفده هزار سهامدار، پس از طی مراحل لازم، در تاریخ 1393/12/26 موفق به اخذ مجوز فعالیت از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شد.

هم اکنون، بانک آینده با مجموعه‌ای از نیروی انسانی توانا (حدود سه هزار و نهصد نفر) و حمایت حدود دو میلیون نفر مشتری، در قالب يك بانك تجاري خصوصی و با راهبرد حضور مؤثر و كارآمد در حوزه‌هاي خدمات بانكداري: خرد، تجاری، مؤسسه‌اي و خدمات بانكداري اختصاصي در بستر آخرین دستاوردهای فناوري اطلاعات و ارتباطات، با صد و شصت و پنج شعبه در سراسر کشور، مشغول فعالیت است.

گسترش بانکداری مجازی، تمرکز بر فعالیت‌های بانکداری بین‌الملل، حرکت در جهت تشکیل مؤسسه مالی مادر تخصصی چند‌منظوره، افزایش مستمر بهره‌وری سرمایه‌های انسانی و قدرت خلاقیت، تخصص و تعلّق سازمانی آن‌ها، مهندسی فرآیندها و کاهش قیمت تمام‌شده محصولات و خدمات برای مشتریان، هم‌زمان با افزایش کیفیت آن‌ها، و به‌طور کلی ارزش‌آفرینی مستمر برای تمام گروه‌های ذی‌نفع بانک، از استراتژی‌های اساسی تاسیس این بانک است.

ارزش‌آفرینی برای مشتریان، تشخیص نیازهای آشکار و پنهان آن‌ها و پاسخ‌گویی موثر‌تر و سریع‌تر از رقبا به این نیازها، در جهت تامین حقوق سهام‌داران و تحقق راهبردهای کلان کشوری،از جمله اصول پذیرفته شده سهام‌داران و مدیریت بانک آینده است.

جهت ارتباط با بانک آینده می توانید به وب سایت این بانک به نشانی www.ba24.ir مراجعه فرمائید